MULTISZINT Kft.
Csatlakozz hozzánk

Raktáros

pozícióba!

Feladatok:

    • A kiszállított alkatrészek átvétele, ellenőrzése
    • A rossz alkatrész visszáruzása
    • A beérkezett alkatrészek cikkszámozása, raktári nyilvántartásba vétele
    • A megrendelt/visszáruzott alkatrészekkel kapcsolatos adminisztrációk intézése, számlák, szállítók, stb. iktatása
    • Szerelő kollégáink számára az igényelt alkatrészek előkeresése, kiadása, majd azok adminisztratív ügyintézése
    • Munkaruhák kiadása, nyilvántartása, adminisztrálása
    • Raktári készletek rendszerezése, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    MIT KÉRÜNK TŐLED?

    • Excel ismeretet
    • Legalább 1 év tapasztalatot raktárosként
    • Tehergépjármű alkatrészek ismeretét
    • Raktárszoftver ismeretet
    • Precíz, önálló munkavégzést
    • Motiválható, pozitív személyiséget

Amit kínálunk:

    MIÉRT PONT MI?

    • Mi valóban megbecsüljük, egyben értékeljük is azon kollégák teljesítményét, akik professzionális munkájukkal hozzájárulnak a cégünk sikereihez
    • A magas színvonalú munkavégzést minden lehetséges eszközzel támogatjuk
    • Pontosan kifizetett, versenyképes jövedelmet nyújtunk
    • Átlátható feladatkörök mentén, egy összetartó és fiatalos csapat tagjaként végezheted a feladataidat nap, mint nap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1201 Budapest, Attila utca 62.