Mountex Kft. (MOUNTEX KFT)
  • Magyarország vezető túrabolt hálózata, 25 éve a piacon. Több, mint 200 forgalmazott márka, 7 túrabolt és egy The North Face márkabolt. Webáruház Magyarországon, Romániában és Szlovákiában.

    Főbb forgalmazott márkáink: The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, Fjällräven, Keen, Icebreaker, Osprey, Helly Hansen.

    Szentendrei központi raktárunkba raktárost keresünk.

  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • bejövő áru ellenőrzése, átvétele, kezelése (mennyiség, adatok)
      • áruk szakszerű elhelyezése a raktárban (közép fizikai munka)
      • áruk összekészítése, csomagolása
      • küldeményekhez tartozó okmányok kezelése
      • bizonylati fegyelem betartása
      • ügyviteli rendszer használata
      • leltározásban való aktív közreműködés
      • tűz- és munkavédelmi szabályok betartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • raktárosi tapasztalat
      • SAP Business One ismeret
      • középfokú végzettség
      • önálló munkavégzés
      • megbízhatóság, pontosság, precizitás
      • csapatmunka

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • barátságos hangulat
      • stabil, megbízható cég
      • Boulder Clubban ingyenes falmászási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2000 Szentendre, Rózsa utca 16.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold magyar nyelvű önéletrajzodat a nettó fizetési igényed megjelölésével.