MOBIS Parts Europe N.V. Magyarországi Fióktelepe (MOBIS PARTS EUROPE N.V MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE)
  • A Hyundai Automotive Group tagjaként a MOBIS Parts Europe N.V Magyarországi Fióktelepe Hyundai és Kia gépjárműalkatrész nagykereskedelmi tevékenységet lát el érdi logisztikai központjában.

  • Bővülő csapatunkba

    Raktáros

    munkatársat keresünk.

    Hirdetés szövege:

      • Raktáron belüli árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése
      • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
      • Kiszállítási és beszállítási okmányok kezelése
      • Az áruk be-, kitárolása tárhelyre PDA eszköz igénybevételével
      • Komissiózás, csomagolás
      • Leltározás, készletnyilvántartás
      • Munkavédelmi előírások betartása
      • Raktári rend fenntartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Raktározásban szerzett tapasztalat
      • Jó fizikai teherbírás
      • Kétműszakos munkarend vállalása
      • Targoncavezető jogosítvány és tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • PDA eszköz használatában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatási csomag
      • Bejárás támogatás
      • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
      • Műszakpótlék
      • Targoncapótlék (érvényes jogosítvány esetén)
      • Negyedéves bónusz
      • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, nemzetközi vállalatnál
      • Igényes, modern munkakörnyezet
      • Határozatlan idejű munkaviszony
      • Azonnali kezdési lehetőség
      • Fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2030 Érd, Fiastyúk utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria