• Media Markt Saturn Holdin Magyarország Kft.

  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kapcsolattartás osztályvezetőkkel, beszállító partnereinkkel
      • Áruátvevői folyamat felügyelése, folyamatos kontroll gyakorlása
      • Elektromos gyalogkíséretű targonca kezelése
      • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban
      • Raktárrend kialakítása és fenntartatása
      • Áruátvevéssel kapcsolatos adminisztráció szakszerű ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szervezőkészség
      • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
      • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      - targoncavezetői jogosítvány-

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8900 Zalaegerszeg, Balatoni út 5.

    önéletrajz