MIGÉP Kft.
Bővülő csapatunkba

Raktáros

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Áruérkezés előkészítése
    • Áru átvétele, kiadása, rendszerezése, hivatalos dokumentumok kitöltése
    • Vállalat irányítási rendszer, MS Office, kódleolvasó rendszer használata
    • A szállítandó áru kézi erővel való összekészítése
    • Pakolás, rakodás, raktár rendben tartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Épületgépészeti anyagok ismerete előnyt jelent
    • Szakirányú végzettség, vagy ezen a területen eltöltött több éves tapasztalat
    • Büntetlen előélet
    • Érvényes targonca vezetői engedély
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Épületgépészeti áruháznál szerzett tapasztalat
    • Vállalat irányítási, és kódleolvasó rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Utazási költség hozzájárulás
    • Rendszerünk használatának betanítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Várközi Lajos utca 9.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát bérmegjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.