Mey Industry Hungary Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező áru lerakodása, mennyiségi átvétele, beraktározása
  • komissiózás, lemez- és festőüzem kiszolgálása
  • elkészült termékek mennyiségi átvétele, csomagolása, betárolása
  • kiszállítások összekészítése, csomagolása, teherautóra felrakodása
  • könyvelések elvégzése a vállalatirányítási rendszerben
  • anyagmozgatás, egyéb raktáros feladatok ellátása
  • rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes vezetői engedély gyalogkíséretű (3312) és vezetőüléses (3324) targoncához
  • Targoncavezetői és raktáros tapasztalat
  • Számítógép, vállalatirányítási rendszer magabiztos használata

Egy körös interjú, ennek része egy beszélgetés, majd a raktár és az üzem bemutatása. Ennek célja, hogy mindkét fél a lehető legtöbbet megtudja a másikról, hiszen a döntés mindig kétoldalú.

Amit kínálunk:

  • családias légkör, 5 fős csapat
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • lehetőség azonnali kezdésre
  • délelőttös műszak, 8 órás munkavégzés, igény szerinti túlóraszervezéssel
  • juttatások: alapbér, havi bruttó átlag 45.000 Ft teljesítményfüggő prémium, havi bruttó 40.000 Ft belső szabályok mentén választható cafetéria
  • egyéb juttatások: bejárási támogatás – tömegközlekedés 100 % vagy autó 15 Ft/km; hűségpénz
  •  kiszámítható munkabeosztás, családbarát munkahely, törvények maximális betartása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Régi Veszprémi út 14.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.