Meritum Kft.

Erős piaci pozicíóban levő, bútorszövet gyártással és kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás vagyunk.

Bővülő csapatunkba

Raktáros

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Beérkező szállítmányok ellenőrzése és az áruk beraktározása
    • Vevőrendelések előkészítése, csomagolása, kiadása
    • Leltározási feladatok ellátása
    • Raktári karbantartás, a raktári rend fenntartása
    • Beszerzés és ügyviteli adminisztráció segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 8 általános iskolai végzettség
    • Precíz és megbízható munkavégzés
    • Jó kommunikációs képesség
    • Alkalmasság folyamatos fizikai munkavégzéshez (adott esetben 20-25 kg mozgatása)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Raktári tapasztalat
    • Vállalatirányítási rendszerek korábbi használata
    • Gyors munkába állás

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel
    • Mi vagyunk az egyetlen bútorszövet gyártó és kereskedő magyar vállalat
    • Lendületes, jó társaság, gyorsan eltelik a napi 8 óra
    • Korrekt jövedelem minden hónap 10.-én már 20 éve!
    • Egyéb béren kívüli juttatások és évvégi bónusz
    • Nyitottság a fejlesztési ötletekkel szemben
    • Nincs hiábavaló multis túlszabályozottság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Röppentyű utca

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF