RAKTÁROS

Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest

2020. októberében, a Belváros szívében, a Ferenciek terén nyíló 5*-os luxus-szálloda

Raktáros munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Áru átvétele: minőségi, mennyiségi ellenőrzés, számla elsődleges ellenőrzése és rögzítése
  • Áru raktározása a HACCP követelmények szerint
  • Kapcsolattartás a szállodai részlegvezetők és a beszállítók között
  • Árubeszerzés céges gépkocsival
  • Havi/ éves leltár

Amit várunk:

  • Az adott pozícióban eltöltött minimum 1-2 év tapasztalat
  • 4/5*-os szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható és csapatjátékos személyiség
  • Maximális ápoltság és higiénia
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Kiemelkedő munkatervezési- és szervezési készség
  • Számítógép felhasználó szintű használata
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Nyitó szállodai tapasztalat
  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
    • prémium fizetés
    • ingyenes étkezés a műszakok alatt
    • 13. havi fizetés
    • dolgozói kedvezmények
    • egyenruha
  • Tréningek, képzések

The Luxury Collection®, part of Marriott International, Inc., is comprised of world-renowned hotels and resorts offering unique, authentic experiences that evoke lasting, treasured memories. Each hotel and resort is a unique and cherished expression of its location; a portal to the destination's indigenous charms and treasures.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.