Raktáros

Hirdetés szövege:

    Épületgépész szakkereskedés (Budapest, 15. kerület ) raktárost keres.

    Új munkatársunktól elvárt feladatok:
    • az áru komissiózása a kiszedési listának megfelelően, és ellenőrzése
    • a raktárkészlet rendben tartása, napi készletegyeztetés,

    Új munkatársunk irányába támasztott elvárások:
    • minimum 8 általános iskolai végzettség,
    • egy műszakos műszakrend vállalása hétfőtől péntekig, (7:30-16:30 )
    • pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés,
    • együttműködő készség,
    • felelősségtudat.

    Amit kínálunk:
    • bejelentett jövedelem
    • havi jutalom
    • év végi jutalom,
    • stabil vállalati háttér.

    Egyéb információ az állásról:
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Munkavégzés helye: Budapest

    Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület