• TÉGED KERESÜNK!
  • CSATLAKOZZ A MEDIA MARKT CSAPATÁHOZ!
  • A Media Markt Magyarország piacvezető műszaki cikkek kereskedelmével foglalkozó áruházlánca. Folyamatosan keressük a sikerorientált, megbízható munkatársakat, akik képesek önállóan és csapatban is dolgozni. Ha a kereskedelem területén képzeled el a jövődet, Magadra ismersz a leírás alapján, és szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz
  • Raktáros

    munkakörünkbe

    Feladataid lesznek:

    • Beérkező áru átvétele és szakszerű elhelyezése a raktárban
    • Raktárrend kialakítása és fenntartása
    • Kapcsolattartás a különböző osztályok szaktanácsadóival
    • Házhoz szállítás összekészítése és kiadása
    • Eladótér áruval való feltöltése, együttműködés a szaktanácsadókkal
    • Elektromos gyalogkíséretű és vezetőüléses targonca kezelése;
    • Papír- és műanyaghulladék kezelése és préselése
    • Leltározás

    Amit magaddal hozol:

    • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
    • Ügyfélorientált hozzáállás
    • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Tanulni vágyás

    Előnyt jelent számodra:

    • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány és/vagy
    • OKJ-s targoncavezető szakképesítés

    Amit mi kínálunk

    • Stabil, megbízható munkahelyet
    • Támogató csapatot
    • Ingyenes munkaruhát
    • Motiváló ösztönző rendszert
    • A legújabb műszaki innovációk kipróbálásának lehetőségét
    • Kedvezményes Vodafone flotta tarifát nemcsak Neked, hanem családtagjaidnak is

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2030 Budaörs, Petőfi Sándor utca 64.

    Kérjük, a pályázati anyagodban jelöld a bruttó bérigényedet. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.