Magyarország piacvezető radiofarmakon gyártójaként
több mint 20 éve nemzetközileg is meghatározó szerepet töltünk be a nukleáris medicinában.
Jelenleg 5 kontinensen, több mint 70 országba exportáljuk termékeinket.
Tevékenységünket tanúsított GMP, GDP, GLP és az ISO 9001:2015 minőségbiztosítási és -irányítási rendszereink szerint szervezzük.
Küldetésünk, hogy az általunk előállított magas minőségű diagnosztikai termékeink időben rendelkezésre álljanak, pontos és megbízható információval szolgáljanak az orvosoknak és betegeknek, ezáltal készítményeinkkel világszerte a gyógyítást szolgáljuk.
Elhivatottak vagyunk a kiváló minőségű termékek, valamint a folyamatos kutatás és termékfejlesztés iránt.

Tevékenységünk támogatásához keressük

RAKTÁROS

munkatársunkat,
autóval és tömegközlekedéssel, Budapestről is rövid idő alatt megközelíthető, érdi székhelyünkre.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • beérkező anyagok és eszközök mennyiségi átvétele, beérkezések nyilvántartása vállalatirányítási rendszerben
  • a központi raktárról történő anyag- és eszközkiadások, illetve a központi raktárra történő anyag- és eszközátadások ügyintézése és dokumentálása
  • késztermékek összekészítésében való aktív részvétel, az összekészített késztermékek szállításra történő szakszerű becsomagolása
  • raktár FIFO elv szerinti rendezése, a raktári rend fenntartása
  • kapcsolattartás a nyomdákkal, csomagolóanyag kivitelezésben való aktív részvétel
  • leltározással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • a munkájához és a raktári rendhez kapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, különös tekintettel az Excel és Word programokra
  • vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó stressz- és monotonitástűrő képesség
  • fizikai munkavégzés vállalása

Ami előnyt jelent:

  • SAP Business One ismeret
  • csomagolási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • beszerzési ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, bónuszrendszer
  • munkába járás költségeinek térítése
  • kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés
  • inspiráló munkahelyi kultúra, melyben fontos számunkra munkatársaink elégedettsége, egyéni és csoporton belüli fejlődése és a közösségépítés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, 2030 Szamos utca 10-12.

Amennyiben szeretne csapatunk tagja lenni, érez magában elhivatottságot, hogy a feladatkört ellássa és az elvárásainknak is megfelel, várjuk fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét.