MAUS Kft.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Pontos vagy és precíz? Szereted a nappali munkavégzést?

    Ha igen, akkor jelentkezz bővülő csapatunkba!

    Raktárosként a feladataid lesznek:

    A beérkezett árut a raktárban a helyére pakolod.
    A termékek összeszedésénél figyelsz a termék kiszerelésére, pontos fajtájára, a szavatossági időre és a termék megfelelő minőségére.
    Tisztán tartjátok a raktár területét, és a göngyölegeket.
    Havi egy leltáron részt veszel, ami szombat délelőttönként van előre kiírt időpontokban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Targoncavezetői engedély előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Nálunk egy jó hangulatú csapat részese lehetsz, akik türelemmel és nyugodtsággal segítenek neked a betanulásod során. Itt egy jól szervezett és rendezett raktárba dolgozhatsz, így hatékonyan tudod végezni a munkádat.
    Munkatársainknak stabil, támogató háttere vagyunk, teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
    Az alapbéren túl havi jutalmazási rendszer is él.
    Munkavégzés helye a Békéscsaba, Ipari út 3. szám alatti hűtött raktár.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Ipari út 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezz egy 5 perces kérdőív kitöltésével!