Marche KFT.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    A Marche Kft

    RAKTÁROS MUNKATÁRSAT keres

    teljes munkaidőbe,

    vasárnaptól-csütörtökig tartó munkavégzésre.

    A Munkáltatóról:
    Iparág: Élelmiszer kereskedelem
    Munkavégzés helye: 1158 Budapest, Késmárk utca 9.

    Feladatok:

    - A komissiózó lista alapján a termékek pontos összekészítése

    - Készletpontosság ellenőrzése

    - A raktári rend fenntartása, a raktári helyiségek tisztántartása

    - Leltározásban való részvétel

    - Gépjárművek felpakolásában való részvétel

    Eseti feladatok:

    - Bejövő termékek kezelése, átvétele, ellenőrzése

    - Kimenő termékek átadása

    - Címkézés

    A jelentkezés feltétele:

    - Erkölcsi bizonyítvány

    - Lelkesedés, pozitív hozzáállás, csapatszellem

    - Pontos, megbízható megjelenés és precíz munkavégzés

    A munkakör betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

    - Raktárosként - az élelmiszeripar területén - szerzett tapasztalat

    - Áruösszekészítésben való jártasság

    Amit kínálunk:

    - KIEMELT BÉREZÉS, 240.000-300.000 Ft közötti fizetés

    - Teljes körű betanítás

    - Hosszú távú munkahely, biztos háttér

    - Megbecsülés, emberközpontú hozzáállás

    - Családias légkör, tagság egy jól képzett csapatban

    - Pluszjuttatások:

    (sport bérlet, kedvezményes élelmiszervásárlási lehetőség, hetente gyümölcs, havonta vitamin)

    Munkaidő:

    - vasárnaptól csütörtökig tartó időszakban!

    Munkakezdés: Azonnal

    Amennyiben képesnek érzi magát a meghirdetett munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz).

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 9.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF