A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Raktárost

    keres Partnercége megbízásából.
    (Referenciaszám: KM-2583)

Feladatok:

  • Beérkező szállítmányok átvétele és a beérkezési területre történő mozgatása
  • Termelésből érkező termékek készletre történő mozgatása fizikailag
  • Késztermékek összecsomagolása a vevői előírásoknak megfelelő módon
  • Szállítási dokumentumok összekészítése
  • Szállítmányok felrakodása a szállítóeszközre
  • Készletmozgások nyilvántartása, leltározásban való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság biztosítása

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása (h-p, heti váltásban)
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság és terhelhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés!
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés a bejárásra (tömegközlekedésre és személyautóra egyaránt)
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök biztosítása

A munkavégzés helye:

    Enese (kb. 20 percre Győrtől autós bejárással)

A munkáltató profilja:

    Közel 300 fős autóipari termékgyártással foglalkozó Partnercégünk megbízásából keresünk munkájára igényes, megbízható raktárost.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Enese

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A részletekről érdeklődni lehet Kocsis Melindánál a +36 20 447 6848-as mobilszámon!