MALÉV GH Zrt.

A MALÉV GH Zrt. több évtizedes tapasztalatával, kiemelkedő szakmai tudásával, valamint teljes körű eszközparkjával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér egyik meghatározó földi kiszolgáló partnere, mely magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek.

Raktáros

Feladataid lesznek:

    • export és import légi áru kezelése, ellenőrzése, rakodása
    • anyagmozgatás vezetőüléses targoncával
    • irodai folyamatok támogatása
    • alapvető légi okmányok kezelése (bevételezés, kiadás)
    • légi paletták és konténerek felépítése, bontása
    • reptéri kiszolgáló eszközök kezelése és küldemények kiszállítása a repülőgéphez

Téged keresünk,

    • érdekel vagy kíváncsi vagy a légi teherfuvarozás világára
    • rendelkezel középfokú iskolai végzettséggel
    • alapszintű számítógépes felhasználói ismeretekkel (MS Office, Outlook)
    • határozott vagy, jól kommunikálsz és ezzek mellett még ügyfélközpontú is vagy
    • tudod vállalni a változó munkaidő beosztást
    • pontos, precíz és megbízható vagy
    • repülőtéri belépőkártya megszerzéséhez megfelelő, makulátlan előélettel rendelkezel
    • rendelkezel „B” kategóriás és vezetőüléses targonca jogosítvánnyal
    • nyitott vagy új ismeretek megszerzésére

Amit cserébe nyújtani tudunk:

    • Egy komoly, jó nevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén
    • Nagyon összetartó, színes csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Légi közlekedés
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Ha úgy érzed szívesen kipróbálnád magad reptéri környezetben és érdekel ez a munkalehetőség küldd el az önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.