Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MAGIC TOOLS KFT.

Téged keresünk, ha szereted a rendet, gyors és fürge vagy, jó erőnléted van, szereted a precizitást és emiatt a munkádra igényes vagy, és úgy vagy vele, hogy a munkahelyre dolgozni jár be az ember.

Munkádat lelkiismeretesen végzed, működik az önellenőrzés funkciód.

Nem akarsz hétvégéken, éjszaka, este dolgozni, mert a családdal eltöltött idő megfizethetetlen.

Munkaruha nagykereskedésünk Budapesti, X.kerületi (Száva u. 9.) telephelyére azonnali kezdéssel betanított, közepesen nehéz fizikai raktári munkára 2 fő munkatársat keres, akik folyamatosan ellátják a raktározással kapcsolatos tevékenységeket és gondoskodnak a zavartalan üzemeltetési körülményekről.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    - készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása

    - a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása

    - a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

    - időszaki leltározás

    - árukiadás

    - targonca vezetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - a munkakör betöltéséhez targoncavezetői engedély szükséges.

    - elengedhetetlen feltétel, hogy legyél jó csapatjátékos!

    - megbízhatóság, lojalitás

    - raktári tapasztalat és mobil vonalkódolvasó ismerete (vonalkódos rendszerhez)

    - önálló munkavégzés

    - B.kat jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - előnyt élvezel, amennyiben regisztrált munkanélküli vagy.

Amit kínálunk:

    - kiszámítható munkaidő (Hétfőtől péntekig 7:00 - 16:00 vagy 8:00 - 17:00)!

    - könnyen megközelíthető munkahely

    - családias környezet, összetartó, segítőkész csapat

    - versenyképes fizetés, amely alap és egyéb juttatásokból áll

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1107, BUDAPEST SZÁVA utca 9.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Várjuk fényképes önéletrajzodat a nettó bérigény megjelölésével!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: MAGIC TOOLS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: - készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása - a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása - a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése - időszaki leltározás - árukiadás - targonca vezetés
  • Elvárások: - a munkakör betöltéséhez targoncavezetői engedély szükséges. - elengedhetetlen feltétel, hogy legyél jó csapatjátékos! - megbízhatóság, lojalitás - raktári tapasztalat és mobil vonalkódolvasó ismerete (vonalkódos rendszerhez) - önálló munkavégzés - B.kat jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: MAGIC TOOLS KFT.>