MacDermid Alpha Hungary Kft.
  • A MacDermid Alpha Hungary Kft. 20 éve sikeresen működik Magyarországon, és Dunaharasztin lévő telephelyén az elektronikai ipar és autóipar számára gyárt forrasztástechnikai termékeket. Az elmúlt évek alatt számos bővítésen átesett a cég. Termelési egységei közé tartozik: paszta-, huzal-, fémpor gyártása, illetve öntödei egység.
  • Munkatársat keresünk

    Raktáros

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

      - Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása

      - Napi rendelések előkészítése a kiszállításra a szállítási mód figyelembe vételével

      - Raktári karbantartás, a raktári rend fenntartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Középfokú iskolai végzettség,

      - Targoncavezetői jogosítvány (3312, 3324),

      - 1-3 év raktári tapasztalat,

      - Alapszintű számítógépes ismeretek.

    Amit kínálunk:

      - Megbízható, hosszú távú bejelentett munkahely, határozatlan idejű szerződéssel

      - Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)

      - Munkábajárás támogatása

      - Nemzetközi munkakörnyezet

      - Kávé és védőital biztosítása korlátlan mennyiségben

      - Munkaruha és védőeszközök biztosítása

      - Csapatépítő és egyéb rendezvények

      Munkarend: Két műszak, heti 5 munkanap (hétköznap)

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 2.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    "Jelentkezés" gombra kattintás után, kérem, küldje el önéletrajzát!