Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
LIZA Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Sokéves múlttal rendelkező debreceni székhelyű élelmiszer ipari gyártó és kereskedelmi vállalat keresi új munkatársát:

    Raktáros munkakörbe.

    Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos, lendületes, nem dohányzó csapatának tagja lenni, akkor Önt keressük.

    Amit kínálunk:

    • hosszú távú megbízható munkalehetőség
    • versenyképes fizetés

    Feladat:

    • a beérkező autókról az áru fel és lepakolása
    • az áru elhelyezése raktárban
    • a kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
    • a termékraktár kezelése
    • a raktár rendben tartása
    • a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

    Elvárások:

    • megbízhatóság
    • terhelhetőség, jó teherbírás
    • precizitás
    • számítógépes gyakorlat
    • rugalmasság
    • 2 műszakos munkarend vállalása
    • targoncavezetői engedély
    • erkölcsi bizonyítvány
    • minimum 2 év munkában eltöltött gyakorlat

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4025, Debrecen

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: LIZA Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Sokéves múlttal rendelkező debreceni székhelyű élelmiszer ipari gyártó és kereskedelmi vállalat keresi új munkatársát: Raktáros munkakörbe. Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos, lendületes, nem dohányzó csapatának tagja lenni, akkor Önt keressük.Amit kínálunk:hosszú távú megbízható munkalehetőségversenyképes fizetésFeladat:a beérkező autókról az áru fel és lepakolásaaz áru elhelyezése raktárbana kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)a termékraktár kezelésea raktár rendben tartásaa munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátásaElvárások:megbízhatóságterhelhetőség, jó teherbírásprecizitásszámítógépes gyakorlatrugalmasság2 műszakos munkarend vállalásatargoncavezetői engedélyerkölcsi bizonyítványminimum 2 év munkában eltöltött gyakorlatAmennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10