• A Laterex Építő Zrt. egy közel 300 fős, magyar tulajdonú, stabil hátterű vállalkozás, amely több évtizedes szakmai múlttal rendelkezik. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari-, kereskedelmi-, lakó-, egészségügyi- és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően. Most a az anyagbeszerzési csoporthoz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:
  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • felel a raktárak működési rendjéért
      • figyeli az anyagok- és eszközök érvényességi idejét
      • kezeli és nyilvántartja a raktárkészletet, a Kulcs-Soft raktárkezelő program segítségével
      • az áruk szállítólevélen történő bevételezése -és kiadása
      • hulladékok kezelése és elszállításának megszervezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Word -és Excel programok ismerete

      - "B" kategóriás jogosítvány

      - jó kommunikációs képesség

      - rendszerszemléleltű gondolkodás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - targonca vezetői bizonyítvány -és gyakorlat

      - építőipari anyagismeret

    Amit kínálunk:

      • hosszútávú munkalehetőség
      • fiatalos csapat
      • cafetéria

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1095 Budapest, Hídépítő utca 1.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Önéletrajz