Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi cége, csepeli raktárába keres megbízható

Raktáros

kollégát, akinek fontos a pontos munkavégzés és jókedvű csapatunk oszlopos tagjává szeretne válni.

Főbb feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása
  • Alkatrészek komissiózása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Termelés vagy kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Raktári vonalkód olvasó használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkahely
  • cafetéria
  • modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: Láng Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása Alkatrészek komissiózása A megrendelt áruk összekészítése szállításra Raktári árukészlet leltározása Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Elvárások: Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat Nagyfokú munkabírás Precíz, pontos, megbízható munkavégzés Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-16
Állás, munka még: Láng Kft.>