Knipping Automotive Kft

Cégünk autóipar és elektronikai ipar számára műszaki alkatrészek és részegységek gyártásával foglalkozik. Partnereink a nevünket a minőséggel, megbízhatósággal és szakértelemmel kapcsolják össze. Szigetszentmiklósi telephelyünkre műszakos munkarendbe, azonnali kezdéssel motivált munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Raktári rend fenntartása és operatív működtetése;
  • Rakodási, tárolási, árukezelési feladatok szakszerű, gazdaságos és hatékony végrehajtása;
  • Az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása;
  • Szállítási dokumentumok kezelése és leigazolása;
  • A bejövő áru beraktározása, raktári árukiadás termelés számára;
  • Mennyiségi és / vagy minőségi eltéréssel érkező áru, valamint a tárolt áruk minőségi változásainak követése, jelzése;
  • Részvétel a havi / éves leltár előkészítésében, lefolytatásában, dokumentálásában;
  • A raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása, a gépek rendszeres szemléje, a meghibásodások dokumentálása, jelzése;
  • Raktárosok beosztása, felügyelete, feladataik kiosztása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targonca vezetői jogosítvány OKJ-s végzettséggel
  • Középfokú (preferáltan raktározási-, logisztikai) végzettség, vagy szakközépiskolai érettségi;
  • Szakmai tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • MS Office haladó szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Jó szervezőkészség, vezetői képességek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés kulturált munkakörülmények között
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Havi teljesítménybónusz, cafeteria
  • Tanulási, képzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a " Jelentkezem" gombra kattintva.