Raktáros

Hirdetés szövege:

    Pozíció leírás:
    Folyamatosan ellátja a gazdasági szervezet raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetési körülményekről.

    Feladatok:
    - készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása,

    - áruk mozgatása,

    - rendszeres leltár végzése,
    - raktári anyag és árumozgatás regisztrálása,
    - anyagok igénylése, az anyagok készletétől függő rendelése, szállítólevelek kiállítása
    - a raktár számítógépeinek kezelése (SAP Business One rendszer)

    Felelősségek:
    - a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
    - a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

    Elvárások:
    - targonca vezetői jogosítvány
    - középfokú végzettség
    - hasonló területen szerzett tapasztalat

    Bérezés:

    Kiemelt bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1031 Budapest, Szentendrei út 141.