Cégünk egy két évtizedes múlttal rendelkező, mára már piacvezető magyar tulajdonú vállalat a könyv és gyermek folyóiratgyártás területén, amely azzal az értékteremtő szándékkal jött létre, hogy kiemelkedő minőségű kiadványokat hozzon létre és juttasson el a gyermekeknek.

RAKTÁROS (kisegítő területi képviselő)

munkakörbe Veszprémbe
részmunkaidőben, akár rugalmas munkarendben

Cégünkről további információ http://graphker.hu oldalon található.

Az új kollégánk fő feladata a helyi területi képviselők munkájának (slepptúrás értékesítés) támogatása:

  • raktár-kezelési feladatok ellátása (termékek összekészítése, csomagolása, anyagmozgatási feladatok ellátása, raktári rend fenntartása)
  • a megrendelt áru kiszállítása
  • segítségnyújtás a kollégáknak a termékek promóciója (bemutatás) során

Amit elvárunk Tőled:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelenthet, ha...

  • Veszprémben laksz
  • van tapasztalatod raktározásban

Amit nyújtunk Neked:

  • Heti 20 órás kiszámítható munkát
  • Korrekt bérezést
  • Tisztességes felkészítést a munkavégzésre
  • Összetartó, stabil csapatot, megértő vezetést

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Fényképes önéletrajzokat LAKHELY és FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.