A Kienle + Spiess Csoport a prés- és nyomásos öntészeti technológiák területén több mint 75 éves múltra tekint vissza. A legkorszerűbb gyártási technológiák mentén világszerte kínálunk energiahatékony részegységeket villanymotorokba és generátorokba. Több mint 1.200 munkatársunk nevéhez köthetők innovatív termékeink, műszaki megoldásaink és szolgáltatásunk.
www.kienle-spiess.com

Európában piacvezető multinacionális cég munkatársakat keres!

Gyárunk villamos gépipari termékeket gyártó nemzetközi vállalatcsoport gyorsan fejlődő tagja. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Raktáros

(teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel)

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű áruátvétel
  • Raktári targoncások munkájának irányítása
  • Anyaggazdálkodási rendszerben nyilvántartások és készletmozgások vezetése
  • Alapanyag raktárkészlet leltározásában aktív részvétel
  • Raktári rend folyamatos fenntartása

Elvárások:

  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Többműszakos munkavégzés

Előnyök:

  • Szakirányú logisztikai végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetőüléses targonca és híddaru kezelő ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tokod, 2531 Kossuth L. utca 130.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével juttassa el.

Kienle + Spiess Hungary Kft.
2531 Tokod, Kossuth Lajos út 130.