KEREX Uszoda Kft.

Raktáros

Feladatok:

    Budapest, XI. kerületi, műszaki termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó nagykereskedelmi cég raktáros munkatársat keres.

    Az Ön jövőbeni feladatai:

    - kézi és gépi anyagmozgatás

    - komissió (vonalkód leolvasóval)

    - áruátvétel, betárolás, kézi és gépi módon

    - leltározásban való aktív részvétel

    - raktári és udvari rend fenntartása

    - visszáru kezelés

    - pontos, udvarias, segítőkész kiszolgálás az Ügyfeleink részére

    - a raktárvezető munkautasításainak betartása

    - tűz és munkavédelmi szabályzatok maradéktalan betartása

    Fényképes pályázatokat kérjük a fizetési igény megjelölésével a megadott email címre elküldeni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - minimum 1év raktárosi tapasztalat

    - csapatszellem

    - pontos, precíz munkavégzés csapatban és önállóan is.

    - érvényes OKJ-s targoncavezetői engedély (3324)

Amit kínálunk:

    - érdemi, változatos munka egy több évtizede eredményesen működő cégben

    - versenyképes fizetés / alapbér + cafetéria + havi forgalom utáni jutalék

    - támogató fiatalos csapat

    - tömegközlekedéssel is könnyű megközelíthetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 111.

Egyéb juttatások:

cafeteria