A Joyson Safety Systems a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója, 6.4 milliárd EURO árbevétellel és világszerte több, mint 50,000 munkavállalóval. A Joyson Safety Systems-nél erősen elkötelezettek vagyunk az innováció és a fejlődés iránt. Az autóipar megbízható és hozzáértő partnereként biztonsági rendszereket és alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, melyeket a járművekben világszerte használnak. Termékportfóliónkban megtalálhatóak autókormányok, légzsákok és gázgenerátorok, biztonsági övek, műanyag alkatrészek, biztonsági gyermekülések, elektronikai termékek és szenzorok. Termékeinket szinte minden jelentősebb gépjárműgyártó cégnek szállítjuk világszerte.
Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Raktáros

Feladatok:

  • A szállítmányok rakodása, esetenkénti átvétele.
  • Az áruk raktározása a minőségi és mennyiségi szemrevételezést követően.
  • A gyártáshoz az alapanyagok határidőre és megfelelő helyre történő elszállítása a FIFO alapelv betartásával.
  • A rendszertechnikai eszközök (pl. vonalkód leolvasó) napi használata a megfelelő készletpontosság érdekében.
  • A gyártásból a késztermékek határidőre történő begyűjtése és raktározása a késztermék raktárban.
  • Az áruk komissiózása a kiszállításhoz.
  • A tehergépkocsik fel- és lerakodása a munkavédelmi előírások betartásával.
  • A göngyölegek, csomagolóanyagok időben történő biztosítása a termelés számára.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi előnyt jelent).
  • Érvényes építő és anyagmozgató gép kezelő (targonca) engedély 3312, 3313, 3324 géptípusokra.
  • Raktározás területén szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3516 Joyson út 1.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva Huszár Dóra HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.