A faipari nagykereskedelemben piacvezető JAF Holz Ungarn Kft.  magyarországi bővülésnek köszönhetően – DUNAHARASZTI kirendeltségéhez, a következő munkakörbe keres motivált kollégát:

RAKTÁROS

(egy műszakos munkarendben)

FELADATOK

  • kézi anyagmozgatási feladatok, komissiózás, faipari segédanyagok kezelése
  • kisanyag raktárból való anyagkiadás és betárolás
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása
  • leltározásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • közepes fizikai terhelhetőség
  • megbízhatóság, önállóság
  • precíz munkavégzés, talpraesettség, ügyfél orientáltság
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás

ELŐNY

  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km), gyümölcsnapok
  • munkaruházat és védőeszközök biztosítása
  • biztonságos munkakörnyezet, különös tekintettel a jelenlegi járványügyi helyzetre vonatkozólag
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig (7:30-16:30)
  • stabil, nemzetközi cég, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • emberközpontú vezetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.

Jelentkezni lehet:

Személyesen: JAF Holz Ungarn Kft., (2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.)