Internet Gazda Áruház Kft.

Az Internet Gazda Áruház Kft 2011-óta üzemelteti Magyarország egyik legnagyobb mezőgazdasági webshopját. Az on-line értékesítési csatornánk mellett, kiemelten foglalkozunk sportpálya és díszkert építéssel- fenntartással foglalkozó cégek, valamint a hazai dísznövénytermesztők inputanyag ellátásával.

Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A dinamikusan fejlődő Gazdabolt hu online -áruház szigetszentmiklósi telephelyére raktáros kollégát keres!
    Pozíció leírás:
    Folyamatosan ellátja a gazdasági szervezetek raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetési körülményekről.
    Feladatok:
    - készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
    - a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárásaink:
    -minimum középfokú végzettség
    -jó kommunikációs képesség
    -önálló munkavégzés
    -ügyfélközpontú gondolkodásmód
    -felhasználói szintű számítógépes ismeret
    -jó terhelhetőség

Amit kínálunk:

    -versenyképes jövedelem
    -azonnali munkakezdés
    -egy műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig 8-17 óra között)
    -határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 15.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát.