Inter Cars Hungária Kft.
  • Az Inter Cars Hungária Kft szigetszentmiklósi modern, gépesített központi logisztikai egységébe Raktárosokat keres két műszakos vagy fix éjszakás munkarenddel 8 órás munkaidőben

    (Pályakezdők, megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!)

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése
      • az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
      • raktári rendfenntartásának biztosítása,
      • leltározás
      • érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása
      • vonalkód olvasóval (PDA) történő munkavégzés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kettő műszakos munkarend vállalása (délelőtt-délután)
      • lehetőség van fix éjszakás munkarendben is elhelyezkedni nálunk!
      • heti 40 óra
      • precíz munkavégzés
      • terhelhetőség
      • dinamikus hozzáállás

    Amit kínálunk:

      • br 230.000 Ft alapbér, próbaidő után br 240.000 Ft, 6. hónap után br 250.000 Ft
      • kizárólag bejelentett fizetés!
      • céges ingyenes buszjáratok
      • teljesíthető teljesítmény alapú bónusz rendszer: br 50.000 Ft/hó - nincs limit!
      • hosszútávú, biztos munkahely
      • nemzetközi, 24 órás balesetbiztosítás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Fényképes önéletrajz