IKO Magyarország Kft.
  • Cégünk, az IKO Magyarország Kft, a piacvezető IKO zsindelymárka gyártójának magyar leányvállalata, immár 22 éve van jelen a honi építőanyag kereskedelemben, ahol szintén piacvezető pozíciót vívott ki magának. Termékeinket az ország teljes területére szállítjuk törökbálinti raktárunkból.

  • Munkatársat keresünk

    Raktáros

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Kézi és gépi anyagmozgatás
      • Kimenő megrendelések komissiózása
      • Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Targoncavezetői jogosítvány (érvényes)
      • terhelhetőség
      • jó fizikum, állóképesség
      • min. ált.isk. végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Előny, de nem feltétel az építőanyagok ismerete
      • tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés + bejárási kltsg térítés + bónusz + cafetéria
      • Munkaruha
      • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
      • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
      • Stabil vállalati háttér
      • Biztos, hosszú távú munkahely
      • 1 műszakos munkarend

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2045 Törökbálint, Torbágy utca 10.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Fényképes, fizetési igény feltüntetésével ellátott önéletrajzát elküldheti a Jelentkezem gombra kattintva, vagy érdeklődjön kollégáinknál telefonon a +30/9363376 telefonszámon. Jelentkezhet személyesen is irodánkban.