A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező nagy múltú vállalat,
a GL Events nemzetközi cégcsoport tagja

RAKTÁROS

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat saját eszközeinek, rendezvénybútorainak kezelése
  • A raktárkészlet nyilvántartása, leltározása, raktár-mozgások koordinálása
  • Árumozgatás, csomagolás, kimenő tételek előkészítése, bejövő áru fogadása
  • Egyes területen belüli szállítási feladatok ellátása illetve komplex logisztikai szolgáltatások megszervezése
  • A raktári rend fenntartása, fejlesztése és az állagmegóvás biztosítása
  • Kisebb javítási munkák elvégzése, komplex javítási feladatok megszervezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves raktárosi tapasztalat
  • Jó műszaki érzék és szervezőkészség
  • Érvényes targonca vezetői engedély előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás
  • Precizitás, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, megoldás orientált hozzáállás
  • Logisztikai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő bér
  • Teljesítmény arányos bónusz
  • Egyéb juttatás: Cafeteria és egészségpénztári hozzájárulás
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület, Hungexpo Vásárterület

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és FIZETÉSI IGÉNY megjelölését a "Jelentkezem" gombra kattintva.