Gyöngyösi partnerünk részére

RAKTÁROS

munkakörbe keresünk megbízható munkavállalókat, akikre az újonnan nyíló vállalat hosszú távon építhet. Amennyiben szívesen kamatoztatná tudását és szeretne karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Alapanyagok átvétele és kiadása, raktáron belüli mozgatása. A raktár rendben tartása és az árumozgások adminisztrációja.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • OKJ targoncás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés és hosszú távú elköteleződés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Órabér bruttó 1150 Ft
  • Jelenléti bónusz bruttó 30.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Jászárokszállás és Adács településekről
  • Modern munkakörnyezet egy most épült gyárban, 100% új gépparkkal
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkarend: hétfőtől péntekig állandó délelőttös műszakrendben
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014