GREENSYS ELECTRIC Kft.
Csatlakozz hozzánk

Raktáros

pozícióba!
  • A GreenSys Electric Kft-nél kezdetektől fogva azon dolgozunk, hogy magas minőséget képviselve energia hatékony napelem rendszereket biztosítsunk megrendelőink számára. Ennek köszönhetően az elmúlt évek során országos szintű ismertségre és elismerésre tettünk szert. Sikerünk egyik záloga a teljes körű kivitelezés. Ügyfeleink elégedettsége érdekében piacvezető, minőségi termékeket és duplagaranciás napelemeket használunk a megbízhatóságért és hatékonyságért.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktározási feladatok elvégzése (anyagmozgatás, összekészítés, szállítás)
  • Raktározási dokumentáció naprakészen tartása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Megbízható, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Targoncavezetői jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • összetett felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • kellemes munkahelyi légkör
  • bérezés megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Piroska utca 12.

Jelentkezem gombra kattintással és szakmai önéletrajzzal