GRAVITÁCIÓ KFT.

Hazai tulajdonú, több mint 30 éve sikeresen működő épületgépészeti, fürdőszoba és

építőanyag kis- és nagykereskedelmi vállalat.

Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiról történő fizikai és targoncás fel-lepakolása
    • az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása
    • részvétel a raktári árumozgatásban, árukiadásban és a bejövő áru beraktározásában
    • az okmányok kezelése és leigazolása
    • a raktározott áruk csomagolása, a transzportok összeállítása, az anyagok komissiózásának előkészítése
    • a mennyiségi és/vagy minőségi eltéréssel érkező áru, valamint a tárolt áruk minőségi változásainak követése, jelzése
    • részvétel a negyedéves és éves leltározásban
    • a rend és a tisztaság betartása a raktározás és a telep rá bízott területén
    • a raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása; a gépek, targoncák napi ellenőrzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
      • középfokú (preferáltan raktározási-, logisztikai) végzettség vagy szakközépiskolai érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány;
      • új, NKH gépkezelői hatósági vizsga (targonca vezetői engedély)
      • lendületes, gyors és precíz munkavégzés
      • nagyfokú megbízhatóság, önállóság
      • kimagasló terhelhetőség, stressz-tűrés
      • a munka iránti elkötelezettség, lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
      • pozitív, eredményorientált hozzáállás
      • nyitott, rugalmas jellem
      • együttműködés, csapatszellemű hozzáállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • épületgépészeti vagy csempe-szaniter kereskedelemben szerzett raktározási és/vagy árumozgatási munkatapasztalat
      • raktározási-, logisztikai végzettség

    Amit kínálunk:

      • dinamikusan fejlődő vállalati környezet
      • stabil, hosszú távú munkalehetőség
      • felelősségteljes, önálló munkakör
      • versenyképes fizetés
      • bejárás támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9700 Szombathely, Sági út

    Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével.