Raktáros

GRANTOOL Kft.

Kiváló kapcsolattartó

Győr

Ipari szerszám-kereskedelemmel foglalkozó cég keres kollégát

Raktáros

pozícióba, heti 40 órás, 2 műszakos, csúsztatott munkarendben, szabad hétvégékkel!

Főbb Feladatok:

  • A beérkező szerszámok minőségi és mennyiségi átvétele és a teljes körű raktári adminisztráció,
  • A beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban és a raktári rend biztosítása
  • A rendelések komissiózása és a csomagolási feladatok ellátása
    Kapcsolattartás a vevőkkel és a többi kollégával
  • Kapcsolattartás a futárcégekkel
  • Kézi targonca kezelése
  • Leltározás

Elvárások:

  • Érettségi
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos számítástechnikai eszközök készségszintű használata
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Tanulásra való képesség és hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárkezelés alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Logisztikai végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria: SZÉP Kártya juttatás havi 15.000.- Ft

  • Vidékieknek bejárási támogatás

  • A csúsztatott munkarendek 8:00-19:00 óra között, napi 8 órában

  • Családias légkör
  • Változatos munkakör és igényes szakmai környezet
  • hosszú távú stabilitás – határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük továbbítani.

Raktáros
Győr