A magyar optikai piac vezető szereplője, a GrandVision Hungary Kft, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata raktárházi csapatába keresünk

Raktáros

munkatársat.

Téged keresünk ha

  • Raktárba érkező áru átvétele, termékek kigyűjtése, csomagolása és szortírozása testhezálló feladat neked
  • Szeretsz csapatban dolgozni és nem okoz számodra kihívást a telephelyen lévő társosztályokkal együttműködni
  • Leltározásban aktívan részt veszel
  • Gyors, pontos és precíz a munkavégzésed

Előny jelent számodra ha

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel és dolgoztál már 1 – 2 évet raktárban

  • Ha nem dolgoztál még ilyen területen, de érzed magadban az elhivatottságot akkor se habozz jelentkezni. Kollégáink a mentor program keretein belül megtanítanak mindenre amire csak szükséged lehet a napi munkavégzésed során.

Amit kínálunk:

  • Kulturált, tiszta munkakörnyezetet
  • Biztos, stabil multinacionális hátteret családias környezetben
  • Versenyképes fizetést
  • Vállalatunk nagy figyelmet szentel annak, hogy jól érezd magad nálunk a mindennapokban. A gyümölcs és fagyi napokon kívül masszázs és csapatépítő programok várnak rád.

Munkakör munkarendje:

  • napi 8 órás, 4 havi munkaidőkerettel, 1 - 2 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest Illatos út 38.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és kedvet kaptál, hogy csatlakozz csapatunkhoz várjuk önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a Jelentkezem gombon keresztül.