GRANA Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Cégünk 22 éve meghatározó szereplője a magyarországi műanyagfröccsöntő iparnak. Német-magyar vegyes vállalatként autóipari műanyagtermék gyártásával foglalkozunk. Minőségi termékeink legnagyobb százalékban felsőkategóriás gépjárművekbe kerülnek beépítésre.

    Csapatunk bővítésére RAKTÁROS munkakörbe keresünk új kollégát.

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
    - Anyagmozgatási feladatok elvégzése
    - Félkész és készáruk mozgatása, lecsomagolása
    - Anyag mozgások lekövetése
    - Kapcsolódó dokumentumok kitöltése

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
    - Minimum általános iskolai végzettség
    - Targoncás jogosítvány
    - Hasonló területen szerzett tapasztalat
    - Pontos, felelősségteljes munkavégzés, tanulási
    hajlandóság
    - 2 műszakos munkarend vállalása

    ELŐNYT JELENT:
    - Középfokú végzettség
    - Számítógép ismeretek / alapszintű

    AMIT KÍNÁLUNK:
    - Hosszú távú munkalehetőséget, biztos jövedelmet, stabil hátteret nyújtunk.
    - Ajánlási bónusz: „Hozz egy ismerőst” nettó 50 000 Ft a jutalmad
    - Humánus és pozitív vezetési kultúra, magyar vezetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Régi Veszprémi út 4.