GRAMEX 2000 Kft.
  • Dinamikusan fejlődő, 18 éves magyarországi múlttal rendelkező, közel 100 főt foglalkoztató termelő vállalat, keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      Élelmiszeripari üzem területén raktározási, áruszállítási feladatok ellátása; üzemvitel, üzemi terület tisztán tartása, egyéni higiénia betartása. Beérkező áru átvétele, szállítólevelek bevételezése vállalatirányítási rendszerben.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Targoncakezelői vizsga
      • Számítástechnikai alapismeretek
      • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
      • Önálló munkavégzésre való képesség
      • Csapatban való együttműködés képessége
      • Több műszakos munkarend vállalása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      · Élelmiszeripari tapasztalat

      · Bevételezésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
      • Változatos munka
      • Teljes munkaidő
      • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2112 Veresegyház, Búzavirág utca

    Magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével várjuk.