A Givaudan világelső az ízesítő- és illatanyagok gyártásában. A Givaudan az élelmiszer-, ital-, fogyasztási cikk és illatanyaggyártókkal szorosan együttműködve olyan ízeket és illatokat fejleszt, amelyek a világ összes fogyasztójának örömet szereznek. A Givaudan a fogyasztói igények folyamatos feltérképezésének és lankadatlan fejlesztési erőfeszítéseinek köszönhetően azon ízesítő- és illatanyagok gyártásának élvonalába tartozik, amelyek 'stimulálják az érzékeket'. 2019-ben a cég 6,2 milliárd svájci frankos forgalmat bonyolított le. A svájci központú cég világszerte több mint 14969 alkalmazottat foglalkoztat és több mint 181 helyszínen van jelen. A Givaudan vállalatról még többet tudhat meg a következő webhelyen: www.givaudan.com.

Raktáros

Raktárosként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni. Támogatni fogod a Raktárat minden a részlegre vonatkozó feladatban.

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

  • A beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása
  • Termelési igényeknek megfelelően alapanyagok komissiózása
  • A vevői megrendelésekkel összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően, leltározásban való részvétel

Te?

Szeretnél fejlődni és hatással lenni a saját környezetedre? Szeretnél egy olyan kultúrában fejlődni, ahol egy kreatív csapat környezetben tudod kifejezni magad? Szeretnél ugyanolyan szenvedélyes csapattal együttműködni és tanulni, mint amilyen te is vagy? Akkor gyere és csatlakozz hozzánk – légy hatással a környezetedre!

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás végzettség, érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Három műszakos munkarend vállalása (hétfőtől vasárnapig)
  • Targoncavezetői OKJ és új típusú NKH jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Releváns logisztika munkakörben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség tervezhető beosztással (8 órás munkarend)
  • Versenyképes fizetés, teljesítményfüggő havi mozgóbér, éves bónusz
  • Béren kívüli juttatás
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Céges buszjárat az alábbi útvonalon: Szeged-Makó, Hódmezővásárhely-Makó
  • Fejlődési, és továbbképzési lehetőségek
  • Balesetbiztosítás
  • Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben

* Közösségi rendezvények és egész évben izgalmas vállalati                    programok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Makó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.