Számítunk Rád,
hogy segítségeddel a Pöttyös Túró Rudi, a Milli krémtúró, a Landliebe joghurtok vagy a Frico sajtok eljussanak a vásárlókhoz.

Gyere és csatlakozz a világ és a hazai tejipar egyik legnagyobb szereplőjéhez, a FrieslandCampina Hungáriához, aminek logisztikai központjába hosszú távra

raktárost keresünk!

Téged várunk, ha:

  • a versenyképes fizetés és egyéb juttatások mellett azt is szereted, hogy megbecsülik és elismerik a munkád,
  • szívesen dolgoznál sokunk kedvencének, a Pöttyös Túró Rudinak a gyártójánál,
  • szeretnél egy nemzetközi hátterű, megbízható és stabil vállalatnál dolgozni.

Feladatok:

  • árumozgatás és kiadás a hűtött raktárban (+5 C)
  • a raktári rend betartása, a gépek megfelelő használata
  • adminisztratív feladatok, leltározás

Amit kérünk:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • megbízható, pontos, lelkes és elkötelezett munkavégzés
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny, ha van:

  • érettségi,
  • raktárosi tapasztalat
  • targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiegészítő juttatások (hidegpótlék stb.)
  • megbízható, nemzetközi vállalat
  • jó és segítőkész kollégák
  • modern géppark a raktárban
  • munkaruha

A munkába lépés időpontja:

    azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Várjuk mindazok jelentkezését, akik megfelelnek a fenti elvárásoknak. Az RA-1123 hivatkozási számmal ellátott önéletrajzokat kérem, küldjék a "Jelentkezem" gombra kattintva.