Flextronics International Kft.

Raktáros

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • a raktárban tárolt anyagok előírások szerinti mozgatása;
  • csomagolóanyagok, göngyölegek kezelése;
  • vezetőállásos, vezetőüléses, gyalogkíséretű targoncák vezetése;
  • áru be- és kivételezése, dokumentálása.

Jelentkezz, ha:

  • legalább 8 általános végzettséggel rendelkezel;
  • targoncavezető szakképesítés (OKJ bizonyítvány) és hatósági gépkezelői jogosítványod van (3312, 3313, 3324);
  • alapfokú számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel;
  • nyitott vagy 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalására;
  • pályakezdőként szivesen szereznél tapasztalatot.

Előnyként értékeljük:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárvár