Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Feralpi-Hungária Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Feladatok:
    a munkahelyi vezető utasítása, illetve a rakjegyek, szállítólevelek alapján a be- és kimenő áruk mozgatása, rakodása,
    a raktári rend fenntartása,
    szabályszerű anyagmozgatás,
    az árumozgatás, -kezelés alkalmával kiegészítő tevékenységek elvégzése (kötözés, pántolás),
    a raktározott áruk felügyelete, rendszerezése.
    Szükséges szakképesítés:
    új Nehézgépkezelői OKJ vagy Emelőgép-kezelő - Darukezelő (kivéve Targonca) OKJ; az Emelőgép-kezelő - Targoncavezető OKJ szakképesítés előny
    Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. Terelő u. 10.

Havi nettó fizetési keret: 220 000 - 280 000 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: Feralpi-Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Feladatok: a munkahelyi vezető utasítása, illetve a rakjegyek, szállítólevelek alapján a be- és kimenő áruk mozgatása, rakodása, a raktári rend fenntartása, szabályszerű anyagmozgatás, az árumozgatás, -kezelés alkalmával kiegészítő tevékenységek elvégzése (kötözés, pántolás), a raktározott áruk felügyelete, rendszerezése. Szükséges szakképesítés: új Nehézgépkezelői OKJ vagy Emelőgép-kezelő - Darukezelő (kivéve Targonca) OKJ; az Emelőgép-kezelő - Targoncavezető OKJ szakképesítés előny Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 220000 - 280000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-26