A Federal Mogul Hungary Kft a Tenneco csoport tagja, amely egy vezető nemzetközi autóipari beszállító. A cég Kunszigeten található leányvállalatának fő profilja a gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával, és új termékportfólió keretében hővédő-lemez gyártása a gépjármű- és nehézgépjármű ipar részére. A vállalat folyamatosan törekszik a kiváló minőségre és a vevők elégedettségére, ezért termékei elősegítik a fejlett üzemanyag-gazdálkodást, a károsanyag kibocsátás csökkentését és a fokozott járműbiztonságot.

Raktáros

FELADATOK

  • Beérkező szállítmányok átvétele és a beérkezési területre történő mozgatása
  • Termelés anyagszükségletének folyamatos biztosítása
  • Termelésből érkező termékek készletre történő mozgatása fizikailag és SAP rendszeren keresztül
  • Késztermékek vevőnként és szállítóeszközönként történő összecsomagolása a vevői előírásoknak megfelelő módon
  • Szállítási dokumentumok összekészítése
  • Tehergépjárművek fel- és lerakodása
  • Beérkező szállítmányok ellenőrzése és raktározása
  • Logisztikai területek anyagellátása
  • Készletmozgások nyilvántartása mobil szkenner alkalmazásával
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság biztosítása
  • Anyagmozgatás targoncával, gyalog kíséretű targoncával, kézi békával

ELVÁRÁSOK

  • Targoncavezetői engedély
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés és terhelhetőség

ELŐNYT JELENT

  • Hasonló gyártó területen szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret
  • Vonalkódos és mobil szkenneres raktári rendszerek használata

AMIT KÍNÁLUNK

  • Több műszakos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Bónusz rendszer
  • Ingyenes buszjárat (Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs irányából)
  • Útiköltség térítés
  • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök biztosítása
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes vállalati flotta csomag

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kunsziget, 9184 Fő út 51.

Érdeklődni a 96/552-656-os telefonszámon lehet. Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk.