Az Extreme Digital Magyarország egyik legnagyobb webáruháza, több mint 17 éve ad a vásárlóknak jó ajánlatokat ügyes döntésekhez. Igazi hibrid vállalatként a vásárlók online felületeken és országszerte már 17 boltban is találkozhatnak velünk, így igyekszünk a lehető legszélesebb vásárlói réteget megszólítani.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát

Raktáros

pozícióba

Mit jelent ez röviden?

    Óriási élet zajlik a raktárainkban, hiszen nem csak az előre rendelt áruk érkeznek meg ide, hanem innen töltik fel a boltok polcait is. Itt a kollégáknak át kell látni azt, hogy melyik polcon mi van, melyik áru hova kerüljön, ráadásul még arra is figyelni, hogy mindenből a megfelelő mennyiség és minőség érkezzen. Eddig tetszik? Nézzük a részleteket!

Milyen feladatok várnak Rád?

    • Te leszel a raktár rendjének őrzője. Minden, ami beérkezik, a Te kezeiden keresztül történik majd, ezért a mennyiségekre és a minőségre is figyelned kell
    • Te leszel az, akinek a kisujjában van, hogy melyik áru hol van, ezért a kiszállítandó csomagok összeállításában is komoly szereped lesz
    • Te fogod átlátni a raktár kihasználtságát, így a te felelősséged lesz az is, hogy minden áru biztonságban, épségben a megfelelő helyre kerüljön

Munkaidő:

    • délelőttös műszak: 8:30-17:00-ig
    • délutános műszak: 11:30-20:00-ig

Téged keresünk akkor, ha…

  • Szereted a kütyüket és a különböző technikai cuccokat
  • Legalább alapfokú végzettséged van
  • Pontos vagy, precíz és megbízható

Mit kínálunk Neked?

  • Bejelentett munkaviszony, törvényes foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali kezdés lehetősége

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten, az Extreme Digital központi raktárában (1044 Budapest, Ezred utca 1-3.)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Ezred utca 1-3.

Ha tetszik, amit eddig olvastál akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.