EURO-CLEAR Kft.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.
Az Euro-Clear Kft. 2007-ben alakult 100%-os magyar tulajdonban lévő vízkezelő szakcég, mely ipari és lakossági vízkezelő berendezések gyártásával és nagykereskedelmével foglalkozik. A háztartási víztisztító, vízlágyító készülékektől a több 100m3/h kapacitású rendszerekig tervezünk, gyártunk ivóvíz és technológiai vízkezelő berendezéseket. A mögöttünk álló, több mint egy évtizedben  elvégzett munkáink és megszerzett tapasztalataink alapján, elmondhatjuk magunkról, hogy hazánkban az elmúlt években cégünk gyártotta a legtöbb háztartási, kisipari vízlágyító, vízkezelő berendezést. Készülékeink kiváló minőségét mutatja, hogy termékeink hazánkon túl Európa jelentős részén is megtalálhatók.

Főbb feladatok, munkák:

Különféle anyagok, nyersanyagok, félkész és késztermékek, tárgyak mozgatását, rakodását, fel-, illetve lepakolását, csomagolásának, szállításának előkészítését végzi. Emelő, mozgató, rakodó-berendezéseket kezel és felügyel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• targoncavezetői jogosítvány megléte
• min. középfokú végzettség
• megbízhatóság, önállóság
• pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem,
• hosszú távú biztos munkahely,
• fejlődési lehetőség,
• munkába-járási támogatás,
• szabad hétvége,
• kulturált munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 Ft

Munkavégzés helye:

9071 Gönyű