ERTL FAIPARI KFT.

Raktáros

Faipari vállalkozásunk 20 éve kis családi vállalkozásként indult, mára Magyarországon, illetve Európában, Japánban, Amerikában, Szingapúrban elégedett, visszatérő megrendelőknek gyárt egyedi bútorokat. A vállalat 60% fölött export piacon van jelen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyagok szállítólevél szerinti átvétele, kiadása
  • Raktári pozicionálás
  • Alapanyagok összekészítése
  • Automaták töltése
  • Raktári adminisztrációs feladatok
  • Leltárban való részvétel
  • Raktári beérkezéseknél a beszállított tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Raktáron belüli kézi anyagmozgatás, raktári rend fenntartása
  • Termeléshez szükséges készlet előkészítése és utántöltése
  • Szerszámok nyilvántartása, szerelőknek való kiadásának nyomon követése
  • Raktári készletek mozgásának nyilvántartása
  • Napi együttműködés a termeléssel és a beszerzéssel
  • Egy műszakos munkarend

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mór vagy Mór környéki lakos
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Mozgóbér rendszer
  • Bejárás támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

8060 Mór, Asztalos utca

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.