Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol közel 700 főt foglalkoztat és főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Raktáros

Feladatok:

  • Árubeérkeztetés (ellenőrzés, könyvelés SAP-ban),
  • Tárhelyre pakolás/könyvelés,
  • Üzemegységek szakszerű kiszolgálása, komissiózás,
  • Autóipari normák szerinti pontos anyagmozgatás és dokumentálás,
  • Raktári rend és fegyelem betartása,
  • Kiszállítások elkészítése, csomagolás,
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal,
  • Leltározásban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Targoncakezelői jogosítvány, OKJ bizonyítvány (3312, 3324 gépcsoport),
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Kétműszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete (német vagy angol),
  • SAP ismeretek,
  • Tűzvédelmi szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 80.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezését elektronikus levélben várjuk, magyar nyelvű szakmai önéletrajz elküldésével, a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.