A Leman Industrie francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére

RAKTÁROS

munkatársat keres.

Hirdetés szövege:

    Feladatok:
    • Anyagbeérkeztetések, összekészítések elvégzése,
    • Teherautók le- és felrakodása,
    • Termelés felé szükséges alapanyagok, alkatrészek és csomagolóanyagok biztosítása és előkészítése,
    • Készlet- és a készárunyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
    • Alapanyag-, késztermék- és hulladékszállítás elvégzése,
    • Folyamatos készletellenőrzés végzése, a készlet valós meglétéért való felelőségvállalás,
    • Rend, tisztaság fenntartása.

    Elvárásaink:
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • Középiskolai végzettség,
    • Érvényes targoncavezetői engedély (3324 és 3312, OKJ: 315820600103105), biztos targoncavezetői gyakorlattal,
    • Felelősségtudat, megbízhatóság,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
    • Két műszakos munkarend vállalása.

    Előny:
    • „C” kategóriás jogosítvány GKI kártyával.

    Amit kínálunk:
    • Hosszútávú munkalehetőség,
    • Béren kívüli juttatások.

    Szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gödöllő