Első Beton Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

Az Első Beton Ipari, Kereskedelmi és Szolgátlató Kft. 1991-ben történt megalakulása óta kizárólag magyar tulajdonú cégként végzi tevékenységét. Társaságunk célja az elmúlt közel 30 évben az volt, hogy a régió - és ezen belül Szeged város - meghatározó építőanyag szolgáltatójává, illetve országos szinten elismert előregyártójává és cementkereskedőjévé váljon. Jövőbeni célunk pedig az, hogy társaságunk a magyar építőipari meghatározó vállakozásaként versenyképes mínőségben, hatékonyan és felelősségteljesen szolgálja ki Megrendelőit.

Főbb feladatok, munkák:

Termékek, áruk összekészítése, teherautóra, illetve kamionra rakodása
Anyagmozgatási és rakodási feladatok ellátása
Beérkező áru rakodása
Targonca kezelése
Raktári rend és tisztaság fenntartásának biztosítása
Leltár készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Targoncavezetői engedély
Minimum középfokú végzettség
Problémamegoldó és szervező képesség
Rátermettség, határozott fellépés
Megbízhatóság, önállóság
Jó fizikum, nagy munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

1 műszakos, 8 órás munkarend
Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nagy múltú vállalatnál
Versenyképes bérezés
Térítésmentes munkaruházat biztosítása
Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, Vásár utca 1.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével 2021.04.09-ig lehet.