Raktáros/Eladó

    A magyarországi textilipar egyik meghatározó vállalata, (VER-KER Méteráru nagykereskedelmi Kft. ) keres RAKTÁROS/ELADÓ munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vevők kiszolgálása
  • Raktározási munkák ellátása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Vevői igények felmérése
  • Rendelések felvétele, összekészítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok végzése

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatmunkában együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Szlovák, Cseh, Horvát, Szerb, Román nyelvismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Főként Outlook, Excel)

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil munkahely
  • Modern, rendezett ipari munka környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Változatos feladatok
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Kiváló, jó hangulatú csapat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Eseti jelleggel másik telephelyeken helyettesítés)
  • Teljes munkaidő
  • Azonnali munkakezdés lehetséges
  • Fizetés: megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.